NONSTOP 24 HODINOVÉ KORČUĽOVANIE

Košice - 09. 02. 2018

Cieľ akcie:Cieľom
akcie je spropagovať tento prekrásny zimný šport širokej verejnosti, zapojiť do
tejto akcie deti a študentov základných, stredných a vysokých
škôl,ako aj seniorov a všetky vekové kategórie. Zároveň sa pokúsiť
prekonať súčasný svetový rekord 24 hod. korčuľovania v počte
nakorčuľovaných km (6043 km) a slovenský rekord v počte účastníkov na
ľade (1610 korčuliarov). 


Pravidlá: Akcie
sa môžu zúčastniť jednotlivci, ale aj skupiny z rôznych firiem, škôl,
športové družstvá a pod. Akciu zahájime 09.02.2018 o 10.00 hod. a trvať
bude do 10.02.2018 do10.00 hod. Dôležité je, aby počas 24 hodín bol na ľadovej
ploche aspoň jeden korčuliar.


Meranie korčuliarov na ľade bude
zabezpečené elektronicky. Každý účastník dostane pamätný emblém Nonstop 24
hodinového korčuľovania a horúci čaj.

Regulárnosť akcie: Regulárnosť akcie bude zabezpečovať 3 členná komisia a prítomní
dvaja komisári zo Slovenských rekordov.Celý priebeh podujatia bude nahrávaný na
videozáznam. Na záver akcie dôjde k vyhodnoteniu a sčítaniu počtu
zúčastnených a nakorčuľovaných km (1 okruh 97,2 m).


 

Registrácia :  www.kk-sporttiming.com, www.kosicejuh.sk






















Info: Viliam Rác,t.č.
0905424038, mail: viliam.rac@kosicejuh.sk











Št. číslo Pretekár Klub Kategória
#1 Viliam Rác ŠZA 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#841 Zuzana Zajacová ZŠ, Bukovecká 17, Košice 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#842 Jarmila Zajacová HA, Južná trieda 10, Košice 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#2 Róbert Kuhn ŠZA 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#1021 Radovan Vasko Karate Klub Kretovic Kosice 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#3 Matej Lukáč VŠBM Kosice 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#1381 Dusan Gajdos T-Systems 09.02.2018 od 23:30 do 24:00 hod.
#1382 Lenka Burda Celovska T-Systems Slovakia 09.02.2018 od 23:30 do 24:00 hod.
#2321 Marian Ružička Senior KVP 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2381 Iveta Kostelnikova KVP 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2382 Lucia Kostelnikova KVP 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2383 Jakub Kostelnik KVP 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#721 Gabriel Kadar USSK 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#722 Leticia Kadarrova USSK 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2322 Gabriel Kadar USSK 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2323 Leticia Kadarrova USSK 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#1022 Tomáš Nigut Klub RC Stonožka 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1023 Juraj Nigut Klub RC Stonožka 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1024 Natália Nigutová Klub RC Stonožka 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1025 Timea Nigutová Klub RC Stonožka 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#61 David Aghamyan ŠÚVKe 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#601 Marcel Malega Udržba 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#1201 Štefan Janočko bez klubu 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#725 Juliana Zanova T-systems 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#726 Juliana Zanova T-systems 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#727 Xavier Zan T-systems 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2324 Jozef Greško Czechocar - Enterprise 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2325 Dominika Jurušová SOŠ obchodu a služieb 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#961 Peter Holan T-Systems 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#962 Katarina Medvecova T-Systems 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#733 Ľuboslava Ďáková žiaden 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2384 Lukáš Hegedus žiaden 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2385 Jakub Dolný ZŠ L.Novomeského 2 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1029 Paulina Rusnakova T-Systems Slovakia 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1030 Monika Siváková T-systems 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1031 Michal Bardiovský T-Systems 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1032 David Sivak T-Systems 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#728 František Kupčiha žiaden 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2386 Martin Lukan T-Systems 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#729 Martina Bošelová Žiadny 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#730 Ingrid Bošelová Žiadny 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#541 Gabriela Kočišová ziaden 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#542 Peter Remper ziaden 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#181 Naďa Klačanová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#182 Laura Adamčíková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#183 Daniela Liberková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#184 Lenka Kandrová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#185 Daniela Schneiderová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#186 Kristína Kondášová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#187 Lea Benedíková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#188 Petra Kysilková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#189 Kristína Birešová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#190 Veronika Buncová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#191 Miriam Žaloudková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#192 Monika Perunová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#193 Jana Vavrová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#194 Kristína Jusková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#195 Nikola Kapková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#196 Zuzana Drugová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#197 Alexandra Boková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#198 Natália Belišová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#199 Darya Hardzejka SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#200 Zuzana Bertová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#2387 Lucia Derdziaková Korčuliari 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2388 Martin Koch Korčuliari 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#4 Ronald Turan ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#5 Peter Hlavatý ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#6 Filip Šoltýs ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#7 Alexandra Nováková ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#8 Viktória Babková ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#9 Alex Furmánek ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#10 Adam Tobák ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#11 Oliver Šuchta ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#12 Eliška Horňáková ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#13 Simon Kačmáry ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#14 Jakub Starec ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#15 Miriam Miklóšová ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#16 Natália Vargová ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#17 Dávid Kaľavský ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#18 Natália Tomková ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#19 Oliver Klasovský ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#20 Alex Hudák ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#21 Daniel Martin Egry ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#22 Kristína Čengeriová ZŠ Požiarnícka 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#23 Filip Bernát SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#24 Emma Fejczová SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#25 Karin Hajdučková SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#26 Juliana Hrbaňová SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#27 Jakub Kovalčík SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#28 Adriano Sasi SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#29 Alex Smolák SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#30 Adam Šomjak SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#31 Patrik Takáč SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#32 Fábio Taškovič SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#33 Dan Streda SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#34 Samuel Fabián SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#35 Patrik Ftorek SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#36 Tomáš Handovič SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#37 Martin Havrila SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#38 Damián Chovanec SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#39 Samuel Kopejtko SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#40 Amani Mahel Alhousein SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#41 Jakub Mičian SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#42 Žaneta Kurnasová SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#43 Monika Fialeková SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#44 Dominika Gumanová SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#45 Denis Fajdek SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#46 Michaela Pustaiová SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#47 Petra Kopčáková SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#48 Miriam Kováčová SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#49 Matej Godina SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#50 Stela Kovalčíková SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#51 Vojtech Kočiš SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#52 Ladislav Feher SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#53 Matúš Šemrinec SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#54 Daniel Bimbo SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#55 Daniel Hudák SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#56 Martin Jendrichovský SOŠ Ostrovského 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#57 Richard Raši mesto Košice 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#58 Renáta Lenártová mesto Košice 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#59 Martin Petruško mesto Košice 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#60 Ivan Šulek mesto Košice 09.02.2018 od 10:00 do 10:30 hod.
#843 Frantisek Kakalejcik Na 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#844 Tamara Kakalejcikova Na 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#602 Maroš Mikita B 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#603 Zuzana Mikitova B 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#2389 Filip Mikita B 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#62 V. Andráš SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#63 A. Andráš SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#76 J. Juhás SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#64 V. Stolár SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#65 V. Burik SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#66 J. Moravič SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#67 D. Ďabolko SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#68 M. Pačut SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#69 T. Csontos SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#70 D. Sobanský SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#71 X Sokol SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#72 M. Sczurek SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#73 D. Zlatník SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#74 M. Vajda SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#75 F. Lechman SOŠ Automobilová 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#201 Samuel Szabari SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#202 Dominika Stašková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#203 Tomáš Stanko SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#204 Lenka Semanová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#205 Martina Polónyiová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#206 Jesika Petyová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#207 Erika Parnahajová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#208 Dominika Ovsáková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#209 Bianka Ondovčáková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#210 Kristína Nováková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#211 Martina Morová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#212 Samuel Lietava SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#213 Filip Kropko SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#214 Chantal Kovalčinová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#215 Miroslav Iľko SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#216 Erika Chomiščáková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#217 Mária Guteková SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#218 Tomáš Felšoci SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#219 Karin Fabiánová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#220 Natália Bajusová SZŠ Kukučinova 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#661 Lucia Rácová ŠZA 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#963 Martin Seman Jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#964 Lea Bosáková Jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#965 Maximilián Seman študent 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#966 Michal Sabo Jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#967 Ivica Bosáková Jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#968 Erika Romanová jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#969 Frederik Janočko Jednotlivec 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#2390 Simona Spišiaková nič 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2391 Lejka Spišiaková nič 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#781 Lucia Borovská krasocentrum košice 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#782 Teo Borovský krasocentrum košice 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#662 Zuzana Stripajová - 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#663 Šimon Stripaj - 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#664 Ľubomír Stripaj - 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#2392 Sandra Tomášová Jednotlivec 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1033 Nadežda Liptáková ZO SZPB 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1081 Jozef LIPTÁK ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#221 Radka Španová SZŠ Kukučínová 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#222 Mária Valisková SZŠ Kukučínová 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#255 Jakub Barna ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#241 Martin Richnavský ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#242 Roman Knut ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#243 Enrique Szanto ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#244 Matuš Novotný ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#245 René Poprocky ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#246 Sofia Siegfriedová ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#247 Gabriela Fleischerová ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#248 Noemi Orbanova ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#249 Lívia Vozárová ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#250 Jakub Harviš ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#251 Tomáš Hanzluvka ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#252 Ela Palaščáková ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#253 Jakub Vereš ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#254 Sean Nicholson ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#2396 Monika Ivanová žiaden 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#845 Henrik Hric KE 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#847 Dorotka Izabela Hricova KE 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#848 Daniela Hricova KE 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#121 Martin Tomas ZŠ s MŠ Želiarska 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#1034 Zuzana Stretavska ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1035 Nikolka Stretavska ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1036 Lucia Beganiová ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1037 Matej Holeva ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#256 Ema Marcinová ZŠ Gemerská 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#77 Ján Švec Nemam_klub 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#78 Stanislav Juhazi bez klubu 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#849 Katarína Sabolová Xxx 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#850 Oliver Sabol Bez 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#851 Daniel Sabol Bez 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#1623 Peter Varga Severanka 10.02.2018 od 02:00 do 02:30 hod.
#1921 Ondrej Mitaľ L+O 10.02.2018 od 05:00 do 05:30 hod.
#1922 Lucia Jožiová L+O 10.02.2018 od 05:00 do 05:30 hod.
#852 Eva Mišíková - 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#853 Adam Mišík - 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#854 Tereza Mišíková - 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#1141 Rastislav Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1142 Jana Kuľbagová Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1143 Michal Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1144 Soňa Kuľbagová Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1145 Anna Kuľbagová Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1146 Oliver Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1147 Kamil Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1148 Margaréta Kuľbagová Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1149 Marek Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1150 Erika Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1151 Sebastián Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1152 Thomas Kuľbaga Košice 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#665 Alessio Orlandini ŠZA 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#666 Denisa Draganovská ŠZA 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#481 Erik Eiben DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#81 Sára Pohlová ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#482 Diana Lešková DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#82 Katarína Mecková ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#83 Katarína Kuncová ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#84 Tereza Sisáková ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#483 Katarína Romanová DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#85 Sára Vašková ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#86 Vanessa Valder ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#87 Loretta Marossi ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#484 Dana Hudaková DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#88 Júlia Kuncová ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#89 Nina Kapciová ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#485 Lucia Špilková DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#486 Bohuslava Rozsypalová DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#90 Juliana Handžáková ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#91 Katarína Šarišská ZŠ Staničná 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#487 Lenka Balogová DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#488 Gabriela Pacalajová DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#489 Patrik Fignár DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#490 Stela Hanigovska DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#2397 Renáta Šipošová Tutková Reny 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1038 Gréta Topoliová Klub RC Stonožka 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1801 Beáta Hrobáková žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#1802 Ján Šutor žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#1803 Jakub Šutor žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#1804 Helena Puhallova žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#1805 Marian Šutor žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#1806 Adam Sloboda žiadny 10.02.2018 od 03:30 do 04:00 hod.
#901 Viktoria Alezárová ziadny 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#902 Ladislav Herz Mgr. ziadny 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#2399 Ľudmila H o l á Denné centrum mč. Košice-Juh 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2400 Sandra Tomášova nemam klub 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2401 Mária Horváthová nič 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#223 Michal Fizer - 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#2402 Anton Schnurer x 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2403 Renáta Schnurerová x 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#731 Marek Renčo 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#732 Adam Renčo 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2404 Wsx 1 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1082 Ws X1 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1083 Ws X2 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#361 Zuzka Petro 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#362 Nelka Petro 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#363 Paťko Petro 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#364 Peter Petro 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#122 Jozef Vadas ZŠ s MŠ Želiarská 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#123 Ján Grigorov ZŠ s MŠ Želiarská 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#124 Dávid Kasterko ZŠ s MŠ Želiarská 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#1681 Stefan Vanicky 10.02.2018 od 02:30 do 03:00 hod.
#125 Barbora Antolíková ZŠ s MŠ Želiarská 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#126 Rado Čurilla Zš s Mš Želiarska 4 Košice 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#224 Natália Fedorová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#225 Erika Sejkaničová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#226 Lenka Tokešová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#227 Betina Budkiová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#133 Adriana Schmiedová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#228 Kvetoslava Grigová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#229 Kitty Cehelníková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#230 Barbora Bertová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#231 Michaela Vangorová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#232 Nikoleta Konečná SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#233 Nikoleta Zeherová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#234 Daniela Putnokiová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#235 Klaudia Kurjanová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#236 Viktória Ničová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#237 Natália Mesárošová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#238 Miroslava Mizáková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#239 Nikola Timková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#240 Denisa Soltészová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:30 do 12:00 hod.
#127 Zuzana Arvaiová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#128 Katarína Kormošová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#129 Katarína Fogarašová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#130 Lucia Peterčáková SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#131 Nikola Takáčová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#132 Barbora Hutterová SOŠ Gemerská 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#1084 Radomír Stein 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1085 Adam Stein 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#92 Ivana Molnárová Sujáková SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#97 Dávid Morochovič SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#93 Matúš Palfi SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#94 Lukáš Petrík SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#95 Lenka Lafková SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#96 Bianka Keira Bračok SŠG Užhorodská 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#970 Alžbeta Soliarová 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#971 Adam Soliar 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#972 Klaudia Čarnoká 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1202 Tibor Chovanec 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1203 Ladislav Tóth 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#2407 Monika Hricová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2408 Bianka Hricová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2409 Monika Hricová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2410 Rastislav Mach 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1204 Eva Chovancová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#855 Maroš Valachovič 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#856 Jana Valachovičová 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#857 Petra Valachovičová 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#858 Martin Valachovič 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#859 Peter Ružička 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#2413 Alexandra Jakabová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#258 Eva Kačalková Senior dom Košice, OZ 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#1039 Peter SZCZUREK 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1040 Sárka SZCZUREKOVÁ 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1041 Peťa SZINAIOVÁ 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1042 Tamarka MAUREROVÁ 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#734 Lukáš Hegedus žiaden 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#1153 Simona Gondekova 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#98 Miro Hromjak ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#99 Kristián Šeďo ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#100 Rado Vislocký ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#101 Filip Korček ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#102 Jakub Novotný ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#103 Peter Koblišek ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#104 Dávid Šemrák ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#105 Dalibor Čontoš ŠG Tr. SP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#106 Dano Halaburka ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#107 Lukáš Šafranko ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#108 Samo Gajdúšek ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#109 Samo Koncoš ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#110 Matúš Vegvary ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#1205 Július Chovanec 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#111 Matúš Beluš ŠG tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#112 Martin Bočkaj ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#113 Rišo Griglak ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#114 Marcel Goga ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#115 Lukáš Kozák ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#116 Gabo Labuda ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#117 Martin Lenart ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#118 Róbert Macko ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#119 Robo Polak ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#120 Jakub Škvarek ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 10:30 do 11:00 hod.
#134 Daniel Pastor ŠG Tr. SNP 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#1086 Jana Žakarovská 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#903 Pavol Szabados 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#904 Jakub Szabados 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#905 Dianka Szabadosová 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#1154 Simona Gondekova 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1206 Dominika Mocnejová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1207 Laura Brudňaková 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1208 Jakub Čepek 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1209 Juraj Šelenk 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#2202 Tomáš Hurtuk 10.02.2018 od 08:00 do 08:30 hod.
#1155 Michal Kania 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#2416 Viktoria Levicka 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2417 Rodan Levicky 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1043 Katarína Ďurčová ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1044 Jakub Ďurčo ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1087 Adriana Travnicsková 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#861 Ingrid Frankova Frankova 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#973 Katarína Hostovičaková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#906 Edita Šlauková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#907 Natália Šlauková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#974 Eva Moleková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#975 Eva Mária Moleková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#2419 Daniel Molek ICE DREAM KOSICE 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#908 Juraj Vízi ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#783 Marian Sabol 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#976 Chris Doľák ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#909 Vanesa Doľáková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#977 Marcela Vašková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#784 Eva Krajňáková 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#910 Nelka Vašková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#785 Viktória Krajňáková 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#978 Alena Gajdošová ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#911 Emka Gajdošová ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#912 Miška Mesárošová ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#913 Radka Olejňáková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#667 Mirka Marhefková ICE DREAM KOSICE 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#860 Zuzana Piptová 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#491 Pavel Zavacký TJ Metropol Košice 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#2420 Pavel Zavacký TJ Metropol Košice 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#786 Erika Feketeova 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#492 Štefan Bružeňák DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#1261 Dominika Mocnejová 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#135 Filip Kmec ZŠ s MŠ Želiarska 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#136 Daniel Greč ZŠ s MŠ Želiarska 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#137 Michal Béreš ZŠ s MŠ Želiarska 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#138 Michal Utľák ZŠ s MŠ Želiarska 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#735 Ivana Sucova T Systems 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#736 Cyril Komendat T-systems 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#1561 T. Lazorčáková 10.02.2018 od 01:30 do 02:00 hod.
#914 Peter Filip 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#979 Peter Filip 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#919 Marek Kolarcik Kolárčik 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#915 Martin Filip 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#980 Martin Filip 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#981 Marek Kolarcik 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1562 Erik Pariscak 10.02.2018 od 01:30 do 02:00 hod.
#916 Zuzana Kolarcikova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#982 Zuzana Kolárčiková 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#917 Dominik Kolárčik 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#983 Dominik Kolárčik 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#918 Julia Kolárčik 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#984 Julia Kolárčik 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#985 Dominik Kolárčik 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1383 Adriána Lacková 09.02.2018 od 23:30 do 24:00 hod.
#1384 Jakub Tušan 09.02.2018 od 23:30 do 24:00 hod.
#139 Tara Rebejová ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#144 Matej Piga ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#140 Ondrej Bernát ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#141 Patrícia Dudová ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#142 Adam Hunyor ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#143 Petra Ondráčková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#145 Kristína Tobakošová ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#146 Viktória Bradová ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#147 Klaudia Krešáková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#148 Vanesa Sedláková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#149 František Troja ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#150 Denisa Čontošová ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#151 Lucia Halíková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#152 Viktória Malinovská ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#153 Emma Mašlanková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#154 Damian Szanyi ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#155 Marko Šíma ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#156 Tadeáš Handžák ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#157 Alexandra Vlčeková ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#158 Filip Želinský ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#159 Marián Rebej Mgr. ZŠ Mládežnícka 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#920 Erika Linkeschová 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#2421 Peter Fridman 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2422 Peter Fridman 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1210 Patrik Drančák 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1262 Patrik Drančák 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1923 František Horváth Condition Club Valaliky 10.02.2018 od 05:00 do 05:30 hod.
#2423 Babu Lešková 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#862 Samko Franko 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#921 Veronika Filipová 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#2424 Veronika Filipová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2425 Kamila Radváková 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1211 Kamila Radváková 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1263 Kamila Radváková 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#986 Michaela Žuravčíková 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#987 Patrik Veľký 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#543 Gabriel Farkaš 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#544 Adrian Farkaš 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#545 Gabriel Farkaš 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#546 Adrian Farkaš 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#668 Marko Rác ŠZA 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#1088 Denisa Smalecová 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1089 Chanel Jankovičová 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1090 Ester Špaková 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1091 Laura Halászová 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1092 Liliana Kočišová 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#301 Adam Gilbert Chudý 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#1741 Milan Chudý 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.
#1861 Marianna Chudá 10.02.2018 od 04:30 do 05:00 hod.
#365 Martin Thern 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#302 Marián Hajduček 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#493 Jana Lochova žiaden 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#1045 Jozef Lapčák Mladý technik 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1046 Daniela Lapčáková Mladý technik 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1047 Alex Lapčák Mladý technik 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1048 Laura Lapčáková Mladý technik 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#494 Janka Lochova žiaden 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#988 Emilie Ilseng Kristiansen Ice dream Košice 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#495 František Kupčiha žiaden 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#787 Natasa Tothova 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#922 Marek Bakalár 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#923 Ella Bakalárová 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#1321 Tobias Flachbart SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1340 Thomas Franko SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1322 Xavier Valch SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1323 Martin Biak SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1324 Sebastián Fischer SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1325 Tamara Imrová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1326 Juraj Mičko SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#788 Filip Toth 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#1327 Sofia Mihalovičová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1328 Letícia Sidorová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1329 Daniel Štark SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1330 Filip Tóth SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1331 Leo Vojčík SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1332 Alex Larmour SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1333 Thea Vrecenárová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1334 Tomáš Tomovčík SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#669 Barbora Pavla Titlová 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#1335 Hanka Ballonová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1336 Lívia Schvarzová SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1337 Matias Vágner SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1338 Erik Seman SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1339 Igor Sidor SŠMŠ 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1264 Jakub Čepek 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#496 Katarina Sabolova DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#160 Diana Slivková ZŠ s MŠ Želiarska 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#161 Radka Fedorová ZŠ s MŠ Želiarska 4 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#1156 Lenka Kováčová 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1157 Lenka Kováčová 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1158 Vavrinec Rác 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1159 Bibiana Jurisová 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#924 Renata Szaboova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#925 Alexander Szabo 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#926 Natalia Szaboova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#927 Tomas Szabo 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#928 Renata Szaboova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#929 Alexander Szabo 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#303 Lukáš Mihok Tomášikova 31 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#863 Erika Feketeova 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#789 Timea Terebesi 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#864 Timea Terebesi 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#930 Gabriela Hvizdosova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#931 Galina Hvizdosova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#932 Alexej Hvizdos 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#989 Gabika Hvizdosova 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#990 Galina Hvizdosova 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#991 Alexej Hvizdos 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#992 Viktor Ruska 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#933 Lucia Harbuľáková 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#934 Ella Harbuľáková 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#935 Peter Harbuľák 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#993 Lucia Harbuľáková 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#994 Ella Harbuľáková 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1049 Zuzana Liščinská 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#995 Peter Harbuľák 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1093 Zuzana Liščinská 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#996 Rastislav Blažek 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1212 Jaroslav Šmajda 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#790 Lukáš Konterman 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#791 Viktor Konterman 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#792 Lukáš Stanko 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#793 Barbora Stanková 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#794 Simon Kohoutek 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#1213 Laura Šmajdová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1050 Petra Varaliová 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1094 Petra Varaliová 09.02.2018 od 20:30 do 21:00 hod.
#1214 Ema Chovancová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#2427 Dominika Briľaková 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#865 Matej Rendoš 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#795 Kristián Vassay 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#796 Natália Kičurová 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#797 Bruno Timko 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#798 Lea Oros 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#606 Zuzana Špáková 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#607 Matej Pipta 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#2429 Dominika Matušová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2430 Henrieta Palenčárová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#366 Kristofer Bejček ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#367 Marián Gajdoš ZO SZPB Košice -Juh 09.02.2018 od 13:30 do 14:00 hod.
#1051 Jaroslav Cicoň 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1052 Maria Cicoňova 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1053 Tomaš Cicoň 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1054 Michaela Cicoňova 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1215 Sára Sofia Semančová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#799 Kamila Kmecová ZS L Novomeskeho 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#1216 Miroslav Semančo 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#800 Peter Kmec Kopex sro 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#801 Kamila Kmecová ZS L Novomeskeho 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#547 BRANO ZIBRITOVSKY 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#2431 VIKTORIA KENDIOVA 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#548 LILIANA SPAVELKOVA 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#608 BRANO ZIBRITOVSKY 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#609 VIKTORIA KENDIOVA 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#610 LILIANA SPAVELKOVA 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#549 VIKTORIA KENDIOVA 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#2141 Róbert Soročina 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#2142 Jana Soročinová 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#936 Sofia Klockova 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#937 Andrea Somošová 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#1217 Lucia Hegedusova 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#550 Saska Cechovska 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#1218 Ladislav Hegedus 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#938 Adam Martonik 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#939 Rastislav Skubeň VTJ ŠBK Zvolen 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#940 Sebastián Skubeň Juventus Academy 09.02.2018 od 19:00 do 19:30 hod.
#611 Milos Farkas 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#612 Miriam Farkasova 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#997 Branislav Kalla 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#998 Lucia Kallova 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#999 Jakub Kalla 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1000 Martin Kalla 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#1624 Marián Balčák 10.02.2018 od 02:00 do 02:30 hod.
#1625 Marián Balčák 10.02.2018 od 02:00 do 02:30 hod.
#1626 Patrik Ružbacký 10.02.2018 od 02:00 do 02:30 hod.
#2432 Lubos Minarik 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#304 Matej Boldiš ZŠ Hroncova 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#305 Lenka Palaščáková ZŠ Hroncova 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#1219 Peter Tóth 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1220 Martin Tóth 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#2433 Lucia Mikulajčíková 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#162 IVETA SKYBOVÁ 09.02.2018 od 11:00 do 11:30 hod.
#2434 Lukaš Kukura KK 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#1001 Róbert Jeňo 09.02.2018 od 19:30 do 20:00 hod.
#670 Ľubomír Lištiak 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#671 Monika Šiserová 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#672 Adam Lištiak 1 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#737 Miroslav Pavlík 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#673 Christian Lištiak 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#674 Stanislava Lištiak Mandzáková 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#675 Adam Lištiak 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#551 Patrícia Petrová 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#1055 Marek Buhla 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#552 Lilian Kiššová 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#1056 Petra Červeňáková 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#2436 Jakub Novák 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#259 Hana Forraiova 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#260 Róbert Forrai 09.02.2018 od 12:00 do 12:30 hod.
#613 Patrícia Petrová Paty 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#614 Lilian Kiššová Paty 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#2326 Alena Kozlayova 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2327 Marek Kozlay 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2328 Lukas Kozlay 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#2329 Matus Kozlay 10.02.2018 od 09:00 do 09:30 hod.
#1221 Lukáš Malík 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#2437 Daniela Brezovská 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2438 Dana Szabová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2439 Eva Sovová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#2440 Martina Sovová 10.02.2018 od 09:30 do 10:00 hod.
#306 Vladimír Varga 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#307 Jana Vargová 09.02.2018 od 13:00 do 13:30 hod.
#1742 Pavol Ferčák DTSE 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.
#497 Pavol Ferčák DTSE 09.02.2018 od 14:30 do 15:00 hod.
#676 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#677 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#678 Oliver Somráky 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#679 Leonóra Somrákyová 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#738 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#615 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#616 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#617 Leonóra Somrákyová 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#618 Oliver Somráky 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#739 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#740 Tomáš Somráky 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#741 Oliver Somráky 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#742 Leonóra Somrákyová 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#553 Anna Szaboova DC Južan 09.02.2018 od 15:00 do 15:30 hod.
#866 Ema Vasilova 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#867 Gabriel Vasil 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#868 Jakub Vasil 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#743 Natália Tomeková 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#744 Lenka Haľková 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#2081 Boris Bašista 10.02.2018 od 06:30 do 07:00 hod.
#869 Robert Tresa 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#1265 Annamária Fečíková 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1266 Jakub Bežilla 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#870 Dávidko Tresa 09.02.2018 od 18:00 do 18:30 hod.
#619 Natalia Ferkova 09.02.2018 od 16:00 do 16:30 hod.
#745 Jaroslav PRIBYŠ TJ PaMaD 09.02.2018 od 17:00 do 17:30 hod.
#1057 Martin Rychtarčík 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1058 Sofia Rychtarčíková 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1059 Petra Rychtarčíková 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1743 Jozef Knotek 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.
#1744 Jozef Knotek 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.
#2082 Sebastián Tóth 10.02.2018 od 06:30 do 07:00 hod.
#1441 Bruno Vozár 10.02.2018 od 00:00 do 0:30 hod.
#1222 Andrea Halagová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1223 Štefan Német 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1267 Štefan Német 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1341 Štefan Német 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1224 Jakub Novák 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1225 Monika Nováková 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#680 Lucka Mikulajčíková 09.02.2018 od 16:30 do 17:00 hod.
#802 Zuzana Dzurcaninova 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#803 Matej Dzurcanin 09.02.2018 od 17:30 do 18:00 hod.
#1060 Karin Kohláčová 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1061 Jana Berezňaková UPJŠ 09.02.2018 od 20:00 do 20:30 hod.
#1342 Domi Ni 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1343 Jakub Čepek 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1226 Lucia Mitriková 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1227 Saskia Macejová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1268 Lucia Mitriková 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1344 Lucia Mitriková 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1442 Lívia Vozárová 10.02.2018 od 00:00 do 0:30 hod.
#1269 Saskia Macejová 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1345 Saskia Macejová 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1443 Gabriela Fleischerová 10.02.2018 od 00:00 do 0:30 hod.
#1444 Ján Fleischer 10.02.2018 od 00:00 do 0:30 hod.
#1346 Patrik Farkaš 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1228 Barbora Balogová 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1270 Barbora Balogová 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1229 Sebastián Tóth 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1347 Barbora Balogová 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1160 Barborka Vojtaníková sukr 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1161 Martin Vojtaník sukr 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1162 Mia Bubláková 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1163 Juraj Bublák 09.02.2018 od 21:00 do 21:30 hod.
#1230 Patrik Farkaš 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1271 Patrik Farkaš 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1348 Lukáš Mocnej 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1231 Lukáš Mocnej 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1272 Lukáš Mocnej 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1232 Tomáš Novák 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1273 Tomáš Novák 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1349 Tomáš Novák 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1233 Lukáš Novák 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1274 Lukáš Novák 09.02.2018 od 22:30 do 23:00 hod.
#1350 Lukáš Novák 09.02.2018 od 23:00 do 23:30 hod.
#1234 Tomáš Novák 09.02.2018 od 22:00 do 22:30 hod.
#1745 Patrik Drančák 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.
#2143 Zsolt Kocsis 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#2144 Richard Kocsis 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#2145 Peter Sabol 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#2146 Martina Sabolova 10.02.2018 od 07:00 do 07:30 hod.
#1746 Renáta Tutková 10.02.2018 od 03:00 do 03:30 hod.

K podujatiu Nonstop 24 hodinové korčuľovanie nie sú publikované žiadne offline výsledky.

K podujatiu Nonstop 24 hodinové korčuľovanie nie sú publikované žiadne fotografie.

KK-Sporttiming Kežmarok
Dr. Alexandra 14
060 01 Kežmarok
Telefón: +421 (0)903 614 641
Fax: +421 (0)52 45 22 991
Email: kk-sporttiming@stonline.sk

MÁTE OTÁZKY?

Napíšte nám a my Vám odpovieme v čo najkratšom možnom čase.